Hotel Komorni hurka

ubytovanie Cheb
 

**** Hotel Komorni hurka / ubytovanie Cheb

Hotel Cheb Komorni hurka
Ubytovanie Cheb - Františkovy Lázně : Hotel Komorní hůrka patrí medzi najatraktívnejšie zariadenia kúpeľnej starostlivosti v oblasti Františkovy Lázně. Nachádza sa na hranici prírodnej pamiatky najmladšej sopky v strednej Európe. Hosťom hotela sú k dispozícii priestranné izby vybavené elegantným štýlovým nábytkom s dôrazom na maximálny komfort a úroveň poskytovaných služieb.

Komorní Dvůr Hotel Komorní hůrka ubytovanie :
K ubytovaniu slúži 28 komfortných izieb typu junior suite. Z toho 17 dvojposteľových, 9 jednoposteľových, 1 trojposteľová a 1 bezbariérová dvojposteľová izba. K štandardnému vybaveniu patrí bezpečnostný zámkový systém so záznamom prístupov, TV-SAT, rádio, minibar, telefón s priamou voľbou, bezplatné internetové pripojenie, minitrezor, elegantná kúpeľňa so sprchovacím kútom (štyri izby s vaňou), umývadlom, WC a fénom.

Hotel Komorní hůrka ubytovanie Cheb reštaurácia :
Reštaurácia so štýlovou atmosférou spojenou s históriou miesta ponúka výber z českej i medzinárodnej kuchyne aj diétne stravovanie. Reštaurácia je riešená ako dva oddelené priestory, ktoré umožňujú organizovať semináre, školenia či iné akcie. Využitie LC displeja. Reštaurácia má 100 miest na sedenie, pri vhodnom počasí tiež letnú terasu.

Komorní hůrka hotel ubytovanie Komorní Dvůr Wellness :
Súčasťou hotela je rekreačné a rehabilitačné zariadenie Wellnes s teplým bazénom vybaveným masážnymi tryskami, vírivou lavicou, gejzíry a silným protiprúdom. Súčasťou bazénovej časti sú Fínska sauna a bylinková sauna ako jediné zariadenie toho druhu v Česku.

Františkovy Lázně ubytovanie hotel Komorní hůrka kúpeľná starostlivosť :
Hotel je plnohodnotným neštátnym kúpeľným zariadením vybaveným pre liečbu a rekonvalescenciu pohybového aparátu, srdca a cievnych ochorení. K procedúram patria perličkové, uhličité, galvanické, vírivé, sedatívne a rašelinové kúpele a podvodné masáže. Pracoviská elektroliečby, klasické masáže, slatinné a plynové zábaly, diadynamic, plynové injekcie, laser a ultrazvuk. Všetko pod dohľadom odborných rehabilitačných pracovníkov.

Dovolenka Chebsko hotel ubytovanie Komorní hůrka okolie :
V blízkosti hotela sú prírodné rašeliniská s bahennými sopkami SOOS, hrad Seeberg, historické mesto Cheb s proslulým hradom a komplexom mešťanských domov z 15. storočia (na námestí proslulý Špalíček). Len 10km od hotela je vzdialené golfové ihrisko Hazlov - Ovčín. Vo trochu vzdialenejšom okolí je možné navštíviť ďalšie kúpeľná mestá: Lázně Kynžvart, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, prírodnu rezerváciu Kladská alebo kláštor premonstrátov v Teplé.
Hotel Cheb Komorni hurka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Cheb Komorni hurka - hotel má reštauráciuHotel Cheb Komorni hurka - možnosť pripojenia na internetHotel Cheb Komorni hurka - k dispozícii letná terasaHotel Cheb Komorni hurka - golfHotel Cheb Komorni hurka - krytý bazén v hoteliHotel Cheb Komorni hurka - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Cheb Komorni hurka - Iybz sú vybavené televízoromHotel Cheb Komorni hurka - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Cheb Komorni hurka - Izby s vlastnou toaletouHotel Cheb Komorni hurka - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: